Shtëpi pushimi në Sarandë - pamje nga deti MADH
40.00 €
Apartamenti ndodhet në një lokacion shumë të mirë në distancë në këmbë për gjithçka që ju nevojitet.

Apartamenti është i madh (56m2) dhe i rehatshëm.
Ka pamje nga deti (dy ballkone)

Pajisje:
- kondicioner,
...
07 Korrik 2020
Partesh

Shpallje të ngjashme