shitet monitori dhe shtepiza
55.00 €
shitet monitori dhe shtepiza jan ne gjendje te rregullt e kam perdorur 1 muj mashum jo eshte 4GB punon mir eshte 20 inch monitori osht prodhim Gjerman dhe bej ndrrim me hoverboard per me shum kontakto +38349200798
23 Shtator 2019
Podujevë