Kafshë
5809

shikime

Qen shtepie
200.00 €
08 Korrik
Prishtinë
Shitet qeni i bardhe , femer , 1 vjec , dhe vetem 1 hera ka ber kelysh eshte rrace e paster vetem 1 qen kemi keshtu qe na shkruani sa me shpejt per ta marre

Shitet per arsye se familja largoher per emigracion ...flm jemi ne shkoder