Vila & Vikendica
5754

shikime

Leshohet me qera villa ne prevalle
500.00 €
16 Nëntor 2019
Prizren
Jepet villa me qera ne Prevalle per nje vjet(1vjet) eshte e kompletuar me te gjitha mobiljet mbrenda, eshte e ndare me hyrje dhe gjendet afer gurit afer pishave. Per me shume info me shkruani ne viber ne nr me poshte pasi nuk gjendem ne Kosove. Viber...

Shpallje të ngjashme