Dell Inspiron, i7, 17 inch, 4GB GRAFIK
690.00 € 750.00 €
-8 %
Pershendetje, shes Dell Inspiron 17 5000 series
Laptopi ka procesor i7 te gjenerates 5
8GB RAM Memorie
1TB hard disk
Osht shum i madh 17 inch
Dhe ka GRAFIK Nvidia GeForce 4GB
Laptopi osht shum shum pak i perdorur,...
16 Janar 2018
Prishtinë