Biçikleta
234

shikime

Biciklet
65.00 €
06 Dhjetor 2018
Prishtinë
Shitet/nderrohet bicikleta, ne gjendje te rregullt, nderrimi i shpejtesive dhe frenimi ne gjendje funksionale.
045 557 442

Shpallje të ngjashme