Banesa
2348

shikime

banesa shitje 73m l.muhaxherve
79.00 €
20 Shtator
Prishtinë
shitet banesa 73m katror ne lagje te muhaxherve ne katin e pare. banesa ka dhome fjetjes, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon, ka mundesi per tu ndare ne dy dhoma fjetjes. banesa eshte e ndertuar(ndertimi vrazhd, uji, rryma, etj ibercuki) por ne janar...

Shpallje të ngjashme