banes 76m2 me dy dhoma gjumi
690.00 €
shitet banes prej 75.98m2 ne lagje te spitalit buz rruges qe tqon tek pallati i drejtesis , ndertim i ri punim e siper , me ket renditje qendrim ditor plus kuzhina dy dhoma gjumi njera per femij tjetra prindrore me terac dhe nje banjo kati i 6...
03 Janar 2019
Prishtinë

Shpallje të ngjashme